Wpis

czwartek, 31 marca 2016

Co lubisz robić?

Czasem mam wrażenie, że czas to złośliwy dzieciak. No tak! Ucieka przede mną przez cały dzień, a kiedy wreszcie go dopadnę okazuje się, że za kilka godzin zaczynamy kolejny wyścig. Startuję w odrobinę niższej lidze. Niektórzy cały czas funkcjonują na torze F1. Najśmieszniejsze jest to, że nie chcą kompletnie zjechać do pit - stopu.  

Pół biedy jeżeli nie mamy chwili ze względu na dobrowolne dodatkowe zajęcia typu siłownia, książki czy zgłębianie poezji skandynawskiej... To jestem w stanie zrozumieć. Gorzej jeżeli tracisz życie na coś, co nie przynosi ci satysfakcji. Ja tego nie doświadczyłem , a jeżeli ty też nie to chyba jesteś przedstawicielem tego szczęśliwszego, nie mogę się powstrzymać, sortu ludzi.

Jako dziecko uwielbiałem dinozaury, potem przyszła kolej na archeologię, wędkarstwo, militaria i taaaaaaaaak dalej. Każda z tych kwestii ustępowała miejsca kolejnej. Słomiany zapał? Nie! Po prostu życie jest stanowczo za krótkie. Z każdej umiejętności, informacji, doświadczenia, zdarzyło albo jeszcze zdarzy mi się skorzystać.

Zakończmy klasykiem: 

"Musisz odpowiedzieć sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście ważne pytanie. Co lubisz robić? A potem zacznij to robić."

 

Why so serious?

 

 

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
obiektywnie1805
Czas publikacji:
czwartek, 31 marca 2016 23:26

Polecane wpisy

Tagi

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa